İnovasyon Workshop

1 günlük inovasyon workshopı ile dünyadaki trendlerden sizin için uygun
olanları birlikte belirleyip şirketinize uyarlayalım.

İnovasyon Workshop ile Trendleri Yakalayın

IoX ekibinin seçtiği ve şirketiniz için özelleştireceği konularda teknolojinin ve müşteri beklentilerinin trendlerini öğrenin. Workshop ile birlikte şirketiniz için birlikte inovatif ürün ve servis fikirleri geliştirelim.

İnovasyon Workshop

IOX İş Geliştirme ve Tasarım sorumlusu Caner Aras İnovasyon Workshop'ını anlatıyor.

Workshop Konuları

1 günlük çalışmada üzerine konuşacağımız konular...
Müşteri Deneyimi ve Tüketici Beklentileri
Müşteriye dokunduğunuz noktaların sayısı artarken müşterilerinizin beklentileri de farklılaşıyor. Onlarla etkileşim içinde olduğunuz her noktada bir inovasyon fırsatı var.
Çalışan Deneyimi ve Yeni Çalışma Alanları
Çalışanların işe başvurma sürecinden başlayarak yaşadıkları bütün süreçleri müşteri deneyimi odaklı tasarlayabilirsiniz. Yeni nesil çalışma alanlarındaki yenilikler de işimizi kolaylaştırıyor.
Ürün Geliştirme Süreçleri
Ürünü doğru yapmak, doğru ürünü yapmak, doğru bir süreçle de ürünün yaşam döngüsünü takip etmek... Bir girişim gibi ürünü yöneterek inovasyon sürecini verimli hale getirebilirsiniz.
Akıllı Ürünler
"Buzdolabı süt bittiğinde sipariş verecek" senaryosu hayatımıza girecek mi? Etrafımızdaki ürünler artık daha akıllı ve etkileşimliler.
Blockchain
Bitcoin ile popülerliğini başka seviyeye çıkarak kripto paraların üretim sürecinde kullanılan blockchain teknolojisi bir çok endüstriyi değiştirmeye aday.
Mağazalar ve Deneyim Merkezleri
Alışveriş müşterilerimiz için iç içe geçmiş dijital ve fiziksel noktalara temas eden yolculuklardan ibaret. Fiziksel mağazaları dijitalleştirerek bu yolculuğu daha pürüzsüz hale getirmek elimizde.
Gerçeklik Üstü
Gerçekliğin üzerine eklediğimiz katmanlara giderek daha kolay erişiyor ve daha kolay kullanabiliyoruz. Bu noktalar da inovasyon fırsatları barındırıyor.
Mobil Web'in Yükselişi
Masaüstü'nde yıllar önce biten ve tarayıcının kazandığı savaş mobil dünyada hızla devam ediyor. Mobil web yükselişte...
Diyalog Tasarımı
İnsan-makine etkileşimi insan-insan etkileşimine doğru evrilirken arayüzlerin yerini diyaloglar alıyor.

Workshopa Katılın

Workshoplar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Design Thinking Eğitimi
Tasarım Odaklı Düşünce programı kapsamında 3 günlük eğitim sonrasında ortaya çıkaracağımız fikirleri 4 haftada prototipleyeceğiz.
Detaylı Bilgi Al
Inovasyon Kampı
4 haftalık İnovasyon kampının ilk haftasında inovasyon ve tasarım eğitimi alıp sonraki 3 hafta birlikte proje geliştiriyoruz.
İnovasyon Kampına Katıl